O Firmie

"IMMER LESZEK LISICKI"

Kim jesteśmy - Mistrz Parkieciarski

Niepowtarzalny styl wnętrza

Firma powstała w 1998 r. Działamy głównie w Warszawie i w woj. mazowieckim. Współpracujemy z wieloma firmami budowlanymi, projektantami oraz wykonujemy prace dla indywidualnych klientów. Posiadamy maszyny najwyższej jakości, np. szlifierka bezpyłowa Hummel, Trio, szlifierki kątowe i polerki firmy Festool i Lagler.

W swojej pracy używamy głównie chemii firm: Eukola, Berger, Novol, Uzin, Bona, Wakol, Maximus, Murexim, Ibola i Osmo.

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na wysoką jakość za rozsądną cenę. Już na pierwszym spotkaniu z naszymi klientami staramy się dokładnie i wyczerpująco odpowiadać na pytania oraz wybrać najbardziej atrakcyjny ( czasem jedyny ) wariant montażu lub renowacji podłogi.

Nasze doświadczenie poparte jest licznymi certyfikatami i dyplomami. Firma parkieciarska IMMER Leszek Lisicki należy do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy, przez co może zdobywać wiedzę o nowych technologiach na licznych szkoleniach.

Kładziemy każdy rodzaj podłogi, tj. parkiety, deski, mozaiki, panele laminowane, „gotowy parkiet” typu Finish parkiet oraz deskę trójwarstwową typu Barlinek. Naprawiamy podłoże oraz zawsze sprawdzamy wilgotność.

Wystawiamy faktury VAT.

Dajemy gwarancje.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia.